MANİSA SARUHANLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TOPLUM YARARINA PROGRAMI

TOPLUM YARARINA PROGRAMI

D U Y U R U

 

TOPLUM YARARINA PROGRAMI

 

TÜRKİYE İŞ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MANİSA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ VE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ARASINDA DÜZENLENEN TOPLUM YARARINA PROGRAMI KAPSAMINDA MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE BELİRLENEN İLÇEMİZ MERKEZ EĞİTİM-ÖĞRETİM KURUMLARINDA 8 AY 21 GÜN SÜRE İLE OKUL GÜVENLİĞİNİ SAĞLAMAK AMACIYLA 18 KİŞİYE GEÇİCİ İSTİHDAM OLANAĞI SAĞLANACAK OLUP, ÖZEL GÜVENLİK ÇALIŞMA İZNİ VE KİMLİK KARTINA SAHİP İŞKURA KAYITLI İŞSİZ OLAN KİŞİLERİN 17-21 EYLÜL 2018 TARİHLERİ ARASINDA TÜRKİYE İŞ KURUMUNUN(www.iskur.gov.tr) INTERNET SİTESİ ÜZERİNDEN VEYA MANİSA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRÜLÜĞÜNE TOPLUM YARARINA 262682 NOLU PROGRAMINA BAŞVURUDA BULUNMASI GEREKMEKTEDİR.

 

GEÇERLİ BAŞVURULAR İÇİNDEN GÖREV ALACAK KİŞİLERİN MÜLAKATLARI SARUHANLI HALK EĞİTİM MERKEZİNDE 25 EYLÜL 2018  SALI GÜNÜ SAAT 10:00’DA, YAPILACAKTIR.

 

KAMUOYUNA DUYURULUR.

 

SARUHANLI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

(GÖREV ALMAK İÇİN BAŞVURUDA BULUNAN ADAYLARIN BELİRTİLEN TARİH VE SAATTE MÜLAKATINYAPILACAĞI SARUHANLI HALK EĞİTİM MERKEZİNDE HAZIR BULUNMALARI GEREKMEKTEDİR.)

 

Katılımcı Seçimi

a) 25-45 yaş arası katılımcılar (25 yaşını tamamlamış ancak 45 yaşını doldurmamış kişiler), b) Lise ve üstü düzeyde eğitim seviyesindeki kişiler, c) Askerliğini tamamlamış kişiler, d) İlk defa güvenlik görevlisi mesleğinde görev yapacak kişiler, öncelikli olarak değerlendirilebilecektir.

Katılımcıların 5188 sayılı Kanun kapsamında özel güvenlik çalışma izni ile kimlik kartına sahip olması ve aynı kanunda belirtilen özel güvenlik görevlilerinde aranacak şartları taşıması gerekmektedir

 

 

BAŞVURU TARİHLERİ

17-21 EYLÜL 2018  TARİHLERİ ARASI

 

 

ÇALIŞMA SÜRESİ

09 EKİM 2018 -28 HAZİRAN 2019 ( 8AY 21 GÜN)

 

PROGRAMA KATILMA ŞARTLARI :

 

 

Genel Şartlar

a) 25-45 yaş arası katılımcılar (25 yaşını tamamlamış ancak 45 yaşını doldurmamış kişiler), b) Lise ve üstü düzeyde eğitim seviyesindeki kişiler, c) Askerliğini tamamlamış kişiler, d) İlk defa güvenlik görevlisi mesleğinde görev yapacak kişiler, öncelikli olarak değerlendirilebilecektir. Katılımcıların 5188 sayılı Kanun kapsamında özel güvenlik çalışma izni ile kimlik kartına sahip olması ve aynı kanunda belirtilen özel güvenlik görevlilerinde aranacak şartları taşıması gerekmektedir

Özel Şartlarİhtiyaç duyulması hâlinde İl Müdürlüğünce tespit edilen şartlar.       TYP devam ederken katılım şartlarını taşımadığı belirlenen kişilerin TYP ile ilişiği kesilir ve bu kişiler son yararlanma tarihi üzerinden yirmi dört ay geçmedikçe yeni bir TYP’ye başvuramazlar.

 

 

 

KAMUOYUNA DUYURULUR.

 

 

 

SARUHANLI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hükümet Konağı Kat 4 Saruhanlı Manisa - 02363572771

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.